השכרה מכירה
קוד אבטחה:
*שדות חובה.
נכסים חמים נכסים חמים

מגדל בסר 1
בן גוריון 2, רמת-גן

אי-מייל: info@infinity8.co.il
הצטרפו אלינו בפייסבוק הצטרפו אלינו בפייסבוק
משרדים להשכרה ברמת גן

משרדים להשכרה ברמת גן

 
 
 משרדים להשכרה - בורסה רמת גן
משרדים להשכרה - בורסה רמת גן משרדים להשכרה - בורסה רמת גן
תאור: במגדל משה אביב בבורסה רמת גן, 280 מ"ר בקומה גבוהה. קבלה + 9 חד` ומטבחון.
משרד מושקע מאוד!!!

ראה מידע נוסף     
 משרדים להשכרה - בורסה רמת גן
משרדים להשכרה - בורסה רמת גן משרדים להשכרה - בורסה רמת גן

תיאור:בפרויקט החילזון בלב הבורסה משרדים חדשים ברמת גימור מלאה ואיכותית - כניסה מיידית לשוכר מגוון שטחים: 158/70 מ"ר . קירות מסך מרצפה ועד תקרה , מואר מאוד . רק לבוא עם המזוודות ולהיכנס... 


ראה מידע נוסף     
 משרדים להשכרה - בורסה רמת גן
משרדים להשכרה - בורסה רמת גן משרדים להשכרה - בורסה רמת גן

תאור:במגדל משרדים מפואר בלב הבורסה, 240 מ"ר מחולקים מדהים ללובי + 8 חד` מרווחים פונים לים!!! כניסה מיידית


ראה מידע נוסף     

 
רמת גן, נחשבת לאחת הערים המבוקשות ביותר בתחום העסקי והביקוש למשרדים בעיר זו רק הולך ועולה עם השנים ובהתאם לכך גם רמת המחירים. יחד עם זאת, בחיפוש נכון ומעמיק, עדיין ניתן לאתר משרדים להשכרה ברמת גן שהינם בעלות חודשית סבירה.
 

הכדאיות בהשכרת משרד ברמת גן

 
רוב ההתנהלות העסקית, מתרחשת באזור המרכז והשיקול המרכזי בהחלטה אם להשכיר משרד ברמת גן או במקום פחות מרכזי הוא בעיקר שיקול כלכלי. שכן, עלות השכירות במרכז גבוהה יותר באופן משמעותי, אך עם זאת, קל יותר לעשות עסקים כאשר המשרד ממוקם באזור מרכזי ולעתים קרובות, ההשקעה החודשית הגבוהה משתלמת.
 
ישנם אזורים ברמת גן, שהינם הרבה יותר יקרים כמו סביבת הבורסה או קניון איילון והרחוב הראשי של העיר, אך בחלקים מסוימים בעיר, המחיר לשכירות נמוך יותר, ואם תוכלו להסתדר עם בניין במראה פחות חדיש, תוכלו למצוא משרד לא הכי מפואר אמנם, אך עדיין בעיר המרכזית רמת גן. וכך, לא תצטרכו להרחיק למקומות אחרים שאולי מעט יותר זולים, אך פחות אטרקטיביים מבחינה עסקית.
 
ישנם עסקים, כמו משרדי עריכת דין, שהמיקום של המשרד באזור המרכז, עשוי להיות מהותי ביותר. שכן, הנגישות לבתי המשפט הופכת את כל התנהלות המשרד לנוחה יותר. ולכן, כל עסק צריך לשקול היטב את בחירת המיקום בהתאם לסוג הפעילות, כך שהעסק יהיה רווחי וזמין ללקוחות.
 

האם כדאי להשכיר משרד עם עסק נוסף?

 
לא כל עסק יכול להרשות לעצמו מבחינה תקציבית, לשכור משרד בעיר רמת גן. העלות החודשית עשויה להיות גבוהה מידי , וזאת במיוחד אם מדובר בבניין חדש. ולכן, במקרה כזה, כדאי לבחון את האפשרות לחלוק את שטח המשרד יחד עם עסק אחר ולהפחית את ההוצאות באופן משמעותי עבור שני העסקים.
 
השכרת השטח של המשרד עם עסק נוסף, צריכה להיות מגובה בהסכם מסודר, המגדיר את החובות והזכויות של כל אחד מהעסקים בשותפות זו. כאשר חשוב לציין במסגרת ההסכם, כי העסק השני לא יוכל להשכיר את שטחו לעסק אחר, מבלי שאתם תאשרו זאת. אחרת, אתם עשויים להימצא במצב בו אתם חולקים את שטח המשרד עם עסק שאינו הולם את הפעילות העסקית שלכם ואף פוגם בה.
 
לסיכום, עסק המעוניין לשכור משרד ברמת גן, יוכל למצוא את הדרך לכך, גם אם אין לו תקציב גבוה, יתכן ויהיה צורך להתפשר על המיקום, מראה הבניין או להיות שותפים עם עסק אחר, אך לעתים הפשרה הזאת כדאית מאוד בטווח הארוך.
 
Google Plus
 |  ראשי |  הוספה למועדפים  | 
אינפיניטי - יועצי נדל"ן, יועצי נדלן-אינפיניטי - יועצי נדל"ן, יועצי נדלן- www.infinity8.co.il © כל הזכויות שמורות
אינפיניטי - יועצי נדל"ן, יועצי נדלן כתובת: בן גוריון 2 מגדל בסר 1 רמת גן 52573 טלפון: 03-6767760 פקס: 03-7525675 נייד: 054-2881126
  בניית אתרים לעסקים   אינטרדיל